رویه های بازگرداندن کالا

در راستای نیل به هدف اصلی فروشگاه اینترنتی ارغوان کوه، یعنی مشتری مداری؛ این فروشگاه تمام کالاهای خود را (به استثناء کالاهایی که ذاتا امکان بازگرداندن ندارند)، در صورت تقاضا مشتری و رعایت شرایط زیر، باز میگرداند. بجهت شرایط خرید اینترنتی و عدم امکان مشاهده و لمس محصولات، ارغوان کوه این حق را برای مشتریان خود محفوظ می دارد که در صورت عدم رضایت از محصول، سفارش خود را باز گردانند. ذکر این موضوع ضروری است که ثبت و تایید سفارش در فروشگاه اینترنتی ارغوان توسط مشتری، به منزله پذیرش “شرایط و ضوابط خرید” و “رویه بازگرداندن کالا”  این فروشگاه اینترنتی می باشد.

کالای تحت شرایط زیر می تواند بازگردانده شود:

1- اگر مشتری از خرید خود منصرف شود;

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که باز نشده باشد. هرگونه دخل و تصرف، باز کردن بسته بندی اولیه، پلمب، برچسب ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک، امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد.

اگر کالا به‌ همراه هدیه فروخته شده باشد، بازگرداندن هدیه همراه آن نیز الزامی است.

لطفاً توجه داشته باشید که هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته‌بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

مشتری باید طی یک روز کاری موضوع را با فروشگاه درمیان بگذارد.

در صورت انصراف از خرید، هزینه عودت کالا به عهده مشتری خواهد بود.

2- اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد;

فروشگاه اینترنتی ارغوان کوه در این گونه موارد نسبت به کالایی که وارد کننده و ضمانت کننده آن خود نمی باشد تعهدی ندارد و مشتری باید موضوع را از طریق شرکت اصلی ضمانت کننده پیگیری کند.

برندهای “دستمال سر ترکیه ای نکو” و “کپسول های گازی آلپس کره جنوبی” که متعلق به مجموعه ارغوان می باشند فقط مشمول “گارانتی سلامت ظاهری و فیزیکی” محصول می باشند.

برندهای ” چاقوهای موراکنیو سوئد” و ” چاقوهای فراتس سوئد”، متعلق به شرکت ارغوان کوه بوده و مشمول گارانتی مادام العمر هستند. شما عزیزان می توانید شرایط گرانتی این برند را در این صفحه مشاهده بفرمایید.

برندهای متعلق به مجموعه ارغوان کوه که فقط مشمول گارانتی سلامت ظاهری و فیزیکی می باشند، با شرط عدم خرابی بسته بندی، مهلت مرجوعی کالا تا یک روز کاری را دارند.

در مورد برندهایی که ارغوان کوه صرفا خرده فروش آنها می باشد، ارغوان کوه تعهدی نسبت به خرابی کالا ندارد. مشتریان عزیز می توانند در صورت عدم خرابی بسته بندی کالا، تا یک روز کاری نسبت به بازگرداندن کالا اقدام کنند.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری کنید.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود.

برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

هزینه حمل و نقل مرجوعی کالا در این مورد به عهده ارغوان کوه می باشد.

3- اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد;

وجود مغایرت یا کسری اقلام همراه کالا ، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به فروشگاه اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آن‌ها نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب‌سایت است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون باز کردن بسته‌بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت و کسری اقلام همراه تنها با باز کردن بسته‌بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش‌کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

هزینه حمل و نقل مرجوعی کالا در این مورد به عهده ارغوان کوه می باشد.

4- اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد;

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به ارغوان کوه اطلاع داده شود.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ما بازگردانده شود. برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

هزینه حمل و نقل مرجوعی کالا در این مورد به عهده ارغوان کوه می باشد.

5- اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد;

آسیب‌ های ناشی از حمل و نقل باید حداکثر تا یک روز کاری پس از تحویل سفارش به فروشگاه اطلاع داده شود تا هماهنگی های لازم با مشتری برای رفع مشکل انجام گیرد.

با توجه به ارسال کالا با شرکت های حمل و نقل معتبر، آسیب ‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل به عهده شرکت حمل کننده است. ارغوان کوه با هدف رضایت حداکثری مشتریان، نهایت همکاری در رفع این گونه مشکلات را خواهد داشت.

آخرین محصولات موجود

بهترین ها در ارغوان