تعهدات موارکنیو®

کارخانه موراکنیو به کیفیت بالای محصولات خود در جهان مشهور است و به همین واسطه این برند افتخار این را دارد که به یکی از نمادهای کشور سوئد تبدیل شده باشد. این موضوع برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است که مطمئن شویم، چاقوهای موراکنیو از بهترین مواد اولیه و تکنولوژی ساخته شده اند و در بدترین شرایط، بهترین بازده و بیشترین عمر را خواهند داشت.

موراکنیو® ضمانت می کند تمام محصولات، از مواد اولیه عالی، با نهایت دقت در مراحل ساخت و با تکیه از علم و تجربه کارشناسان تولید شده است و در تمام طول عمر چاقو، از مواجه با هرگونه خرابی ، ایمن می باشند. به شرطی که از چاقوها همانگونه که در کاتالوگ نیز توضیح داده شده ، با رعایت کلیه نکات ایمنی و بطریق نرمال، استفاده و نگهداری گردد.

شرایط گارانتی موراکنیو®

چنانچه چاقو بدلیل مشکل مواد اولیه، پروسه ساخت و یا عملکرد اشتباه کارشناسان موراکنیو، خراب شده باشد، بدون دریافت هیچ هزینه ای؛ تعمیر و یا با نمونه اصلی (درصورت توقف تولید با نمونه مشابه)، تعویض میگردد. شرایط فوق فقط درزمانیکه چاقوی شما اصلی و مستقیماً توسط مرکز اصلی فروش ما تهیه شده باشد، مصداق خواهد داشت.

خروج از شرایط گارانتی

چاقوهای شکسته، تغییر رنگ داده شده یا دارای لکه و نقاط زنگ زدگی، بواسطه مجاورت طولانی با مواد غذایی ، شامل حال شرایط گارانتی نمی گردند. چنانچه مشخص گردد که چاقو به یکی از چهار دلیل زیر صدمه دیده است، شامل حال شرایط گرانتی قرار نخواهند گرفت:

  • دلیل بی احتیاطی مصرف کننده در حفظ و نگهداری.
  • کوتاهی در نگهداری، نظافت و بی دقتی مصرف کننده.
  • صدمه وارده بر اثر تعمیر و دستکاری خودسرانه مصرف کننده بوده باشد.
  • صدمه وارده بر اثر تیز نمودن با چاقو تیزکن پیش آمده باشد.

 

نکته های حائز اهمیت

  • چنانچه مشخص گردد مشکل پیش آمده بر عهده مصرف کننده است، هزینه عودت چاقو به مقصد اولیه بعهده خریدار خواهد بود.
  • در صورت تایید صدمه بر عهده موراکنیو، نمونه سالم چاقوی مورد بحث به آدرس نمایندگی مجاز مرتبط، ارسال خواهد شد.
  • از طریق نمایندگی های رسمی فروش، ما را در جریان هرگونه نارضایتی از چاقو قرار دهید. بدینوسیله مارا در بهبود و ارتقاء سطح کیفی ساخت یاری خواهید کرد.
  • انعکاس هرگونه شکایت و ادعایی، میبایست از طریق نمایندگان مجاز و رسمی فروش محصولات موراکنیو، گزارش گردد.
  • گاهی بمنظور بررسی های بیشتر، لازمست چاقوی مورد نظر، به آدرس موراکنیو، ارسال گردد که این امر، می بایست از طریق سرویس های پستی معتبر که قابلیت رهگیری را دارند، صورت پذیرد تا بتوان از گم شدن محموله جلوگیری نمود.
  • برای اطلاعات بیشتر درباره شرایط گارانتی تعویض به سایت www.Morakinv.se مراجعه کنید.

روش استفاده صحیح و نگهداری بهینه چاقو

– پیش از استفاده برای اولین بار، چاقوی تان را با آب گرم و یک اسفنج بشویید.
– هیچ وقت بوسیله‌ی چاقو، استخوان‌ها، غذای منجمد، چینی‎آلات، شیشه و دیگر مواد سخت را نبرید. نازک‎ترین بخش تیغه ممکن است به راحتی، کَج شود.
– چاقوها نباید با ماشین ظرفشویی شسته شوند. مایع تمیزکننده ی مورد استفاده در ماشین ظرفشویی، محتوی مواد پاک‌کننده‏ای است که چاقو را کُند می‌کنند و به دسته‌ی چوبی‎اش آسیب می‌زند.
– نگذارید که برای مدتی طولانی، باقیمانده‌های اسیدی (لیمو، آب لیمو، پرتقال، گریپ فروت، گوجه) بر روی تیغه‌ها باقی بماند.
– همیشه، پیش از گذاشتن آن در جای خود، آن را به طور کامل، تمیز و خشک کنید. مرطوب نگه داشتن یا شستن و بد خشک‌کردن چاقو ممکن است به زدوده شدن رنگ آن منجر شود.
– پس از بریدن (گوشت یا سبزیجات مورد نظرتان)، تخته‌ی برشتان را با لبه‎ی چاقو تمیز نکنید، این کار باعث کند شدن تیغه می‌شود. بجای این کار، چاقو را برگردانید و با پشت چاقو، آن را تمیز نمایید.

شرایط ششستشوی چاقو موراکنیو®

چاقو ها نباید با ماشین ظرفشویی شسته شوند مواد شوینده ماشینی دارای مواد شیمیایی میباشند که به تیغه چاقو آسیب رسانده و تیزی و برندگی تیغه را کند میکنند. ضمناً گذاشتن و برداشتن چاقو در داخل ماشین ظرفشویی نیز ، همیشه نمیتواند خالی از خطر باشد.

روش تیز کردن چاقوهای موراکنیو®

چاقوهای موراکنیو برای طولانی مدت تیز باقی می‌مانند. زمانی که تیزی ‌یک چاقو از بین‌ برود، در حقیقت نوک لبه کج شده است. مصقل فولادی با برگرداندن لبه به وضعیت مرکزی‌اش، موثر واقع می‌شود. مانند چاقو، مصقل نیز باید فولادی باشد. مصقل فولادی صاف و صیقل‌دهنده است و با تراز کردن لبه، حداکثر تیزی را در چاقو ایجاد می‌کند. به یاد داشته باشید که پس از تیز کردن تیغه ، آن را صیقل دهید.
به منظور تیز کردن چاقو، چند بار، در زاویه‌ی 15 تا 20 درجه، لبه‌ی چاقو را روی مصقل فولادی مطابق شکل روبرو بکشید. این کار را بر روی هر دو طرف چاقو انجام دهید.
توجه داشته باشد در همان زاویه‌ای چاقو را در برابر مصقل فولادی قرار دهید که تیغه تیز شده است. زاویه‌ی بین مصقل فولادی و لبه‌ی چاقو باید حفظ شود. همچنین جهت حرکت چاقو از انتها تیغه به طرف نوکش می باشد. این کار باید خیلی آرام و با ملایمت، انجام شود.

آخرین محصولات موجود

بهترین ها در ارغوان