دستمال سر، پوشاک کاربردی!

دستمال سر با اهداف “زیبایی، پوشش و کاربردی” به روی سر یا دور گردن بسته می شود. دستمال سر کاربردهای متفاوتی از جمله ماسک، عرق گیر، کلاه، دستمال گردن، پیشانی بند، استتار و غیره دارد. از دستمال سر بمنظور جلوگیری از نفوذ گرد و غبار، جلوگیری از نفوذ عرق به داخل چشم، گرم نگه داشتن، محافظت از آفتاب سوختگی، استفاده زیر کلاه موتور سواران و غیره استفاده می شود. در هنگام ورزش، کوهنوردی، طبیعتگردی، فعالیت روزانه و …. استفاده از این پوشاک به عنوان ابزاری کاربردی بسیار راهگشا است.

دستمال سرهای ترکیه ای نکو

محصولات نِـکو ترکیه از پارچه 100% میکروفایبر بوده که از ایجاد تعریق و بوی نامطبوع جلوگیری کرده و در حین فعالیت حس خوبی را به شما منتقل خواهد کرد. همچنین این الیاف بسیار ظریف و لطیف طراحی شده است. این دستمال سر با فناوری که در خود جای داده از پوست و بدن شما در برابر اشعه ماورا بنفش خورشید دفاع کرده و شما از آسیب‌های احتمالی در امان خواهید بود. دستمال سر نکو بدون هیچگونه دوخت، درز و پارچـه افـزوده شده، تولید می شود. این دستمال سرها به واسـطه کیفیت بالای چاپ، در مقابل اشعه‌های نور خورشید، شست و شو و لکه بَرها مقاوم است و رنگ آن مات نمی شـود. این محصولات به منظور کنترل کیفیت مرتباً مورد آزمایش قرار می گیرند و کاملا تولید کشور ترکیه می باشند. همچنین به دلیل دارا بودن، تائیدیه عدم استفاده از مواد مضر در محصولات نساجی از کشور آلمان (OEKO-TEX® Certification) شما عزیزان می توانید دستمال سر نِکو (Necko) را با آرامش خاطر در فعالیت های روزمره، ورزشی و تفریحی خود استفاده نمایید.

نِـکو، جشنواره رنگ و طرح

شرکت ارغوان کوه نماینده انحصاری برند نِـکو ترکیه در ایران؛ با عرضه بیش از 200 طرح در پنج دسته ی استتار، کلاسیک، پرچم، صورتک و حیوانات سبد بسیار متنوعی  از محصولی  باکیفیت و اصیل، در انواع طرح و رنگ، برای شما عزیزان مهیا کرده است.

آخرین محصولات موجود

بهترین ها در ارغوان